Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skoda Octavia II.. poniżej jakiej ceny nie szukać?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skoda Octavia II.. poniżej jakiej ceny nie szukać?

    darecki1177, wiesz że mi się bardzo podoba a teraz to już urywa dupę

  • #2
    Skoda Octavia II.. poniżej jakiej ceny nie szukać?

    Witam serdecznie

    Jako że jestem na etapie zmiany samochodu, to szukam czegoś sensownego. Najlepszym wyjściem moim subiektywnym zdaniem było by coś z grupy VAG. Dlatego też do tej grupy zawężyłem listę poszukiwań. Zastanawiam się między innymi nad Skodą Octavią. Oczywiście najlepszym rozwiązaniem był by model II. I tutaj pojawia się moje pytanie. Poniżej jakiej kwoty lepiej nawet nie sprawdzać ogłoszenia? Moje oczekiwania nie są aż tak bardzo wygórowane. Ważne dla mnie aby miał klimatyzację, wspomaganie kierownicy, w miarę możliwości aby był bezawaryjny i oszczędny.

    Pozdrawiam i liczę na pomoc

    Komentarz


    • #3
      Kurak, na forum jest do sprzedania biała OII 1.9TDI za 33tyś zł. Forum - Octavia Club Polska ostatni post.
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #4
        Kurak, to zalezy jak rocznik cie interesuje. Jesli mowa o 2004 r. (czyli początku produkcji) to nie patrz na auta o cenach poniżej 32 tys zł.
        Czarny Elegance

        Komentarz


        • #5
          Kurak, A jaki przebiegi planujesz? Bo może lepiej zainteresować się benzyną.
          .

          Jeżeli moja odpowiedź okazała się pomocna, wciśnij "Pomógł" k

          Polecam Szybkie pożyczki Rzeszów oraz Tanie ubezpieczenia OC Rzeszów

          Komentarz


          • #6
            Generalnie nie robię jakichś wielkich przebiegów.. myślę że tak 20-30k rocznie.. ale benzyna raczej średnio..

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X